معرفی تابشگران نور

آغاز فعالیت های شرکت تابشگران نور به سال 1368 و تولید چراغ های روشنایی برای فضاهای داخلی باز می گردد. این شرکت در سال 1374 رسماً به عنوان تولید کننده چراغ های فلورسنت با شماره 253 به ثبت رسید. با سال ها تجربه تولید محصولاتی با طراحی امروزی پاسخگوی نیازهای فنی ترین مشتریان صنعت روشنایی بوده ایم.

در شرکت تابشگران نور، طراحی منحصر به فرد محصولات یک اصل بنیادین است. ما تکرار کننده سلیقه گذشته نیستیم. مواد اولیه از مرغوبترین انواع و فنی ترین تامین کنندگان تهیه می شوند. قطعات روشنایی الکترونیک را از معتبرترین نام های آشنای صنعت روشنایی تامین می کنیم و با دانش نهادینه شده روشنایی به ارائه چراغ هایی می پردازیم که سطح تازه ای از نیازها را در بازار مصرف ایجاد می کنند.

در تابشگران نور برای تامین نیازمندی های روشنایی اغلب فضاهای اداری ، تجاری ، بیمارستانی ، فرهنگی ، ورزشی و صنعتی پاسخ های در خور توجهی وجود دارد.

آخرین نسل ماشین های مدرن CNC ، خط رنگ الکتروستاتیک ، پرس های پیشرفته و دانش طراحی به تابشگران نور قابلیت ساخت چراغ های دقیق ، به روز و کامل را داده است. این چراغ ها در کنار واحد متمرکز خدمات پس از فروش بی نظیر فضای امن منحصر به فردی برای مشتریان این شرکت پدید آورده است.

دفتر